Chyše - Zjednodušená verze stránek

Fotografie - Rozsvícení vánočního stromku 2016

Rozsvícení vánočního stromku 2016

27.11. 2016 se konalo tradiční předvánoční setkání občanů a přátel u vánočního stromu na náměstí v Chyši. Sešlo se spoustu přátel a dětiček, atmosféru zpříjemňovala vánoční hudba v produkci PLJ Mobyso. Místní ženy  pro všechny napekly spousty cukroví a dobrot a  patří jim za to veliký DÍK. Po úvodním slovu starosty vystoupily děti z místní Základní a Mateřské školy. Potom přišel Mikuláš, Anděl a Čert, kteří rozdali dětem sladké balíčky od Města Chyše. Pro dospělé Město Chyše připravilo zabijačkové pochoutky - jitrnice a polévku dále svařáček a čaj.

Paní učitelky za ZŠ a MŠ prodávaly ve stáncích výrobky dětiček, maminek a babiček, kdo si něco zakoupil podpořil tím místní školu a školku navštěvující děti, protože výtěžek z prodeje bude použit právě pro ně. Paní Tereska Drohobecká vybírala do pokladničky taktéž pro ZŠ a MŠ.

Byla to příjemná akce, kde se shledali staří známí, při svařáčku oslavili první adventní neděli, poklábosili a po rozsvícení stromu se spokojeně rozešli do svých domovů.

Přejeme Vám za|Město Chyše příjemné prožití adventu, vánočních svátků a v novém roce mnoho zdraví a úspěchů.

Datum vložení: 1. 12. 2016 14:02
Datum poslední aktualizace: 1. 12. 2016 14:07